HGB Apartments

PALLET

3 osobowy. 21 m2

Zapraszamy do apartamentu PALLET, który zachwyci swoim niezwykłym wystrojem i unikalnym stylem. Wszystkie meble w apartamencie zostały wykonane z palet, co nadaje mu charakterystyczny, rustykalny styl.

W apartamencie PALLET nasi goście będą mieli do dyspozycji wiele udogodnień, które zapewnią im wygodny i komfortowy pobyt. W pokoju znajduje się telewizor, który umili wolny czas, a także klimatyzacja, która zapewni odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu.

Aneks kuchenny w apartamencie PALLET został zaprojektowany w stylu rustykalnym, a meble wykonane z palet nadają mu wyjątkowego charakteru. Kuchnia wyposażona jest we wszystkie potrzebne sprzęty i akcesoria, dzięki czemu nasi goście będą mieli wszystko, czego potrzebują do samodzielnego przygotowania posiłków.

Apartament PALLET oferuje również dostęp do ogrodu, gdzie nasi goście będą mogli odpocząć na świeżym powietrzu i cieszyć się urokiem otaczającej przyrody.

Jeśli szukasz miejsca, które wyróżnia się niebanalnym stylem i niepowtarzalnym klimatem, to apartament PALLET jest idealną propozycją dla Ciebie.

Telewizor
z pakietem

Klimatyzacja
i ogrzewanie
Aneks
kuchenny
Wyposażenie
łazienki
Łazienka
w apartamencie
Dostęp
do ogrodu